Telefon
WhatsApp
PENDİK MHP İLÇE BAŞKANI YALÇIN ÇOLAK;’’PENDİKTE ÇALINMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ ,HEDEFİMİZ 100 BİN OY’’

MHP Teşkilatı olarak Pendik’te seçimlere hazır olduklarını söyleyen Çolak, mahallelerde seçim irtibat büroları seçimlerden sonra da büroların aktif olarak hizmet vereceğini kaydetti.

Pendik Belediyesi Güzelyalı Sosyal Tesislerinde düzenlenen basın toplantısına; MHP Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak, ilçe yöneticileri Kemal Piroğlu, Recep Palut, Kadir Arpacıoğlu, Rasim Terzioğlu, Fatih Doğru ile birlikte Pendik Mhp İlçe Meclis Üyesi, Tevfik Kılıç ve Muammer Gül, Ülkü Ocakları Pendik Başkanı Mustafa Güleç ve yönetici Umut Salih Aktaş ve gazeteciler katıldı.

Başkan Çolak seçimlerden 1 ay önce ilçe genelinde kurulacak olan 1440 sandıkta görevlilerin belirlendiğini belirterek; “Bölge teşkilatları ve seçim koordinasyon merkezleri planlandı. Teşkilattaki eksiklikler tamamlandı ve  milletin menfaati için Genel Merkezimizin uyguladığı politikaları yerelde sürdürüyoruz.” dedi.

PENDİK’TE HEDEFİMİZ 100 BİN OY ALMAK

MHP Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak, MHP adına İstanbul 1.Bölge için koordinasyon merkezi olarak Maltepe’nin belirlendiğini ve seçimin oradan yönetileceğini söyledi.  Üyeliklerle ilgili çadırlar ve tanıtım faaliyetleri yapıldığını mahallelerde üye yapma çalışmalarının sürdüğünü belirten Yalçın Çolak  MHP’nin Pendik’te oy oranlarını 100 bine çıkarma hedefleri olduğunu halkın bu konuda teveccüh gösterdiğini söyledi.

AYNI KLASMANDA OLANLAR RAKİPTİR

Neden aynı klasmanda değiliz? ideolojik bir hareket var,dünyada her şey biter ideoloji bitmez tek kişi kalır bu hareket yola devam eder,saman alevi gibi yanıp sönmez bu hareket.Şimdiye kadar bir çok parti geldi ve o partilerin başkanları bu ülkede cumhurbaşkanlığı,başbakanlık yaptılar,benim genel başkanım ne Cumhurbaşkanlığı ne Başbakanlık yaptı.Rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş dahil olmak üzere. Biz 53 yıllık hareketiz 53 yılda kaç tane parti gördük hepsi geldi,geçti şuan esameleri bile okunmuyor,isimlerini bile hatırlamıyor insanlar ama ülkücü hareket dimdik ayakta.

REKLAM  ALANI

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Sidebar En Üst 300 x 250 Reklam Alanı

Reklam

Anket

E-Bülten Aboneliği