Telefon
WhatsApp
 ERKON ‘’ESKİ  BAŞBAKANI ‘’AĞIRLAYAMADI

 

İstanbul Maltepe etkinlik alanında Erkon tarafından  3.cüsü düzenlenen Erzurum tanıtım günlerinde rezalet üstüne rezalet yaşanıyor.

Bir çok siyasetçilerin ziyaret ettiği Erzurum tanıtım günlerinin açılış töreninde  partili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından seçilen ve Türkiye Cumhuriyeti’nde başbakanlık yapan  Ahmet Davutoğlu Ak Partili Erzurum belediye başkanı  ve vali tarafından etkinlik alanına alınmadı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun Erzurum Tanıtım Günlerine ‘’O gelirse biz alanı terk ederiz’’ diyerek tavır koyan Ak Partili yöneticilerin ayıbına Erkon yöneticileride ortak oldu.

Başta Erzurum’lular olmak üzere tüm halka açık olan ve  bu etkinliğe katılımı engellenen Davutoğlu’na yapılan bu antidemokratik uygulama,etkinlik alanına katılan Erzurum’lular tarafından şiddetle eleştirildi.

Bazı  Ak Partili vatandaşlarında ayıpladığı bu durum Ak Partinin ülke yönetimindeki antidemokratik uygulamasının belediye başkanı ve vali düzeyine kadar inmiş olmasının yanında sivil toplum kuruluşu olarak tarafsız hizmet amacı ile herkesi kucaklaması gereken  Erzurum Konfederasyonları nında (Erkon) büyük ayıbı olarak görüldü.

Yine  Erzurum tanıtım günlerinde ,Erzurum spor kulübünün adını  her yerde kullanarak prim yapmaya çalışan Erkon ,Erzurum spor kulüp başkanı  Ahmet Dal’a yer ayırmayarak  rezalet üstüne rezalet ekledi. Duruma tepki veren kulüp başkanı Ahmet Dal açılış törenini terk ederken araya Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı  Mehmet Sekmen girdi.

Erzurum Sporlu taraftarları kulüp başkanı Ahmet Dal’a yapılan saygısızlıktan dolayı tepkilerini soyal medya platformalarından dile getirdiler.

Erzurum spor kulüp başkanı Ahmet Dal’dan konu hakkında henüz bir açıklama gelmedi..

 

Haber: Özel Haber

REKLAM  ALANI

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Sidebar En Üst 300 x 250 Reklam Alanı

Reklam

Anket

E-Bülten Aboneliği