Telefon
WhatsApp
BÜYÜKÇEKMECE MHP İLÇE BAŞKANI FATİH SARIHAN: ''Cumhur ittifakı Çok Net Bir Zafer Kazanacak.Chp Zihniyetine Son Vereceğiz Hasan Akgün'ün Son Bir Yılı''

 

 

2023 Seçimleri Türkiye Cumhuriyeti’nin Kilit Taşı

Büyükçekmece İlçe Başkanı Fatih Sarıhan, gazetecilerle bir araya geldi. Kısa süre önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin oluru ile ilçe başkanlığına getirildiğini söyleyen Sarıhan, Büyükçekmece'de doğduğunu, ilk, orta ve lise eğitimini bu ilçede tamamladığını ifade etti. Geçmiş dönemde Büyükçekmece Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini yürüttüğünü belirten Sarıhan, “Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü mezunuyum. Çocuk yaşlardan beri Ülkü Ocaklarında yetiştim. Ben Büyükçekmece'nin evladıyım. Çoğunluğu gençlerden ve iş insanlarından oluşan iyi bir yönetim oluşturduk. Göreve başlar başlamaz çalışmalara başladık. Genel başkanımız sayın Devlet Bahçeli’nin talimatı ile ‘’Komşun Nasılsın’’ temalı programımız var. Buradaki amacımız  esnaf,sivil toplum kuruluşları ve ev ziyaretlerimize devam ederek Cumhur ittifakının misyonunu,vizyonunu 2023 seçimlerinin Türkiye Cumhuriyetinin tarihi için kilit taşı olduğunu anlatıp vatandaşlarımızı aydınlatıyoruz ”  Yeni ve güçlü bir ekip kurduklarını belirten Sarıhan, “Ekibimizle birlikte iyi bir yol yürüyeceğiz. Büyükçekmece'de güzel ve büyük işler yapacağız. Milliyetçi Hareket Partisi'ne  gençlerden  çok ciddi bir ilgi var. Gelecek günlerde sizler de göreceksiniz. MHP'ye özellikle gençlerden oluşan büyük katılımlar olacak” ifadelerini kullandı.

 

Gazetecilerin sorularını cevaplandıran Fatih Sarıhan, ziyaretlerine devam edeceklerini dile getirerek, “İlçe emniyet müdürümüzü ziyaret ettik. Sayın Kaymakamımızdan da randevu talep ettik. Önümüzdeki hafta içerisinde ziyaret edeceğiz”

Eski ilçe başkanı ve yönetimine de teşekkür eden Sarıhan,sözlerine şöyle devam etti: “Büyükçekmece'de MHP'nin sancağını yere düşürmediler. Ellerinden gelen gayreti gösterip davaya hizmet ettiler.’’ yorumunu yaptı. 2024 yılında yapılacak yerel seçimler hakkında da konuşan Sarıhan, “Ben inanıyorum ki yerel seçimlerde Cumhur İttifakı'nın göstereceği aday yıllardan beri Büyükçekmece'yi yöneten CHP zihiniyetine zon verecektir.  Hasan Akgün'ün belediye başkanlığında son bir yılı” açıklamasını yaptı

Cumhur İttifakı Çok Net Bir zafer Kazanacak.

14 Mayıs'ta yapılacak genel seçimlerde Cumhur İttifakı'nın Türkiye'de ve Büyükçekmece'de açık ara kazanacağını dile getiren Sarıhan, “Yaptığımız ziyaretlerde insanlarımızın millet ittifakından  bizim deyimimizle zillet ittifakının belirsizliğinden sıkıldığını gördük. Bugüne kadar 11 kere bir araya gelen 6lı masa hala adayını açıklayabilmiş değil. Bu durum insanlarda güvensizliğe yol açıyor. Cumhur İttifakı çok net bir zafer kazanacak” dedi.

Haber:Editör

REKLAM  ALANI

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Sidebar En Üst 300 x 250 Reklam Alanı

Reklam

Anket

E-Bülten Aboneliği